Jelcz T120 PKS Nowy Sącz

Temat: Słodkie węgierki
Jednoroczne pędy poskracam póki mróz. Niektóre pnie są puste; ściąłbym je, ale wciąż rodzą słodkie owoce. Solnok: gniewny głos niesiony po wnętrzu kościoła, puste ławki - parafianie wymarli; modlą się w zaświatach. Tylko dwie staruszki słuchają kazania - w węgierskich słowach rozpoznaję imiona diabłów. Ksiądz zaciska dłonie na krawędziach ambony, jego twarz nabiera koloru powideł. Pomiędzy starymi drzewami odnajduję spokój - ma smak śliwki. Myślę, że węgierki zasługują na beatyfikację.
Źródło: salonliteracki.pl/forum/viewtopic.php?t=1432Temat: Czy spełniły się kiedyś Twoje sny?
.../>a ja miałem dziś dziwny sen... Śnił mi sie koniec świata. Słonce było takie ogromne, czerwone... Wszyscy wiedzieli, że to juz "to" i że tam jakis tydzien został ostatni czy jakos tak. Jednak to wszystko ucichło na jakis czas i nagle jakiś człowiek krzyknął tak jakby do mnie "Ja jestem Judasz" i tak jakby ciągnął za nogi do góry różne osoby. W tym momencie się przebudziłem. I potem tak jakby podswiadomość wypowiadała imiona diabłów;/ Co o tym sądzicie?? Dziwne nie??
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=20924


Temat: Taka sobie mała rozgrzewka
...didaskalia; - rozwijaj tym samym swoje myśli np. Megatron zaczął dominować - dla mnie zbyt duży skrót; Tymczasem - tymczasem gdzie?!; - Megatron vs Optimus - universum TF ma tysiące postaci (jak to kiedyś powiedział Luzac) - czemu znowu musimy oglądać walkę tych dwóch ważniaków? - pokazuj, nie opowiadaj. Zamiast kazać OP mówić "Muszę go powstrzymać", pokaż jak Prime stara się to zrobić. Tyle mojego. BTW Skąd brałeś imiona diabłów?
Źródło: transformery.pl/forum/viewtopic.php?t=1615© 2009 Jelcz T120 PKS Nowy Sącz.

Strona startowa jack horner freebit